PRIMĂRIA --> Contabilitate --> Proiect de buget

Proiect de buget 2019

Ca urmare a elaborării de către Compartimentul contabilitate a Proiectului de buget pe anul 2019, prezentăm cetățenilor Comunei Românești acest proiect spre informare și dezbatere.

Vor fi organizate și dezbateri publice, cu cetățenii Comunei Românești, în data de 16 aprilie 2019, după următorul program:
- Românești - ora 10:00
- Avântu       - ora 11:30
- Ursoia        - ora 12:30

Proiectul de buget 2019

Data creare: 29-03-2019 10:15:43

Pentru doritorii de înscriere la sesiuni de instruire și certificare , în scopul utilizării durabile a produselor de protecția plantelor