INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Anunțuri

Anunț de la Asociația Regională a Serviciilor de Apă Canal Iași

Prezentul anunț cuprinde informații de luare la cunoștință de către cetățenii comunei Românești, referitoare la descărcarea apelor uzate vidanjate în punctele autorizate (vedeți lista agenților economici care au contracte încheiate cu operatorul APAVITAL SA)

Înștiințare privind protecția mediului cât și protecția utilizatorilor

Data creare: 21-01-2022 14:06:51

Primarul Comunei Românești, județul IașiBine ați venit pe site-ul oficial al Comunei Românești, jud Iași.

ANUNȚURI Direcția pentru Agricultură Județeană Iași (DAJ)

ÎN ATENȚIA FERMIERILOR!
Evaluarea pagubelor la culturile agricole asociate fenomenului meteorologic de secetă

Înștiințare APAVITAL